Avcılar Evden Eve Nakliyat

Avcılar Evden Eve Nakliyat

Avcılar Evden Eve Nakliyat

Avcılar evden eve nakliyat sektöründe faaliyet gösteren firmamız 2000 yılından buyana evden eve nakliyat, asansörlü nakliyat hizmetlerini başarılı bir şekilde sunmaktadır. İstanbul merkezli olan firmamız avcılarda taşımacılık hizmetini sizlerin desteği ile sürdürmektedir. Firmamız eşyalarınızı ambalajlı, sigortalı bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Yüksek katlarda bulunan evinizi nasıl taşıyacağım diyerek endişelenmeyin. Avcılar nakliye firması olarak yüksek katlara ulaşabilen asansörümüz sayesinde evinizi hızlı bir şekilde taşıyabiliriz. Evden eve nakliyat titizlik ve özen gerektiren bir hizmettir. Avcılar nakliyat firmaları arasından kaliteli ambalajlama hizmeti ile öne çıkıyoruz. Ambalajlama eşyalarınızın taşıma sırasında zarar görmemesi için yapılması gereken bir hizmettir.

Avcılar Nakliyat

Avcılar nakliyat eşyalarınızı sigortalı bir şekilde taşımaktadır. Bir nakliyeci ile çalışmadan önce eşyalarını taşıma sırasında sigortalanıp sigortalanmadığını sormanız sizin yararınızadır. Çünkü eşyalarınız taşıma sırasında zarar görürse sadece sigortalı ise zararınız karşılanır. Firmamızın yaptığı sigorta sadece eşyalarınız nakliye kamyonuna yüklü iken araçın kaza yapması durumunda geçerlidir. Eşyalara özel bir sigorta yaptırmak istemeniz durumunda ek sigorta masrafları çıkacaktır.

Kaliteli nakliye hizmeti satın almak Avcılar Evden Eve Nakliyat şirketine güvenebilirsiniz. Yıllardır Avcılar evden eve taşıma hizmetini sorunsuz bir şekilde yapan şirketimiz evden eve taşıma hizmeti dışında antika taşıma hizmetinide yapmaktadır. Taşınacak yerdeki eşyalarınız hangi çoklukta olursa olsun şirketimizin geniş araç filosu evinizi taşıyabilecek yeteneğe sahiptir. Tüm evden eve nakliye araçlarımızın iç kısmı eşya taşımak için özel tasarlanmıştır. Kaliteli Avcılar taşımacılık hizmeti satın almak için 0532 344 13 46 numaralı telefonlarımızdan bizi arayabilirsiniz. Şehirlerarası taşımacılık ücretlerimiz diğer firmalara göre çok daha ucuzdur çünkü dairenize uygun her ebatta nakliye kamyonetlerimiz vardır. Nakliyat hizmetimizde evinizdeki eşyalar ambalajlı taşınır. Avcılarda evden eve firması arıyorsanız kaliteli Adanur Evden Eve Nakliye size bu hizmeti sunmaktadır.